Odcinek #13 – Nagrody tu, nagrody tam

Nie jesteśmy sami w tym odcinku. Zostaliśmy przejęći pzez Melanżownię TV i do Bartka dołączył Łukasz. Sporo śmiechu (uwaga dla osób słuchających na słuchawkach!), luźna atmosfera, a wśród zagranych gier trochę nowości i trochę staroci. Bartek spróbował wykorzystać sytuację i nas trochę pogrillował pytaniami o Nagrodę Roku, a także Golden Geeka czy Dice Tower Awards. Rozmowa wyszła trochę dłuższa niż planowaliśmy, ale do słuchania przy przygotowaniach świątecznych będzie w sam raz. I już dzisiaj zapraszamy do kolejnego odcinka – postaramy się przytrzymać Łukasza te 2-3 tygodnie i gościć go również w kolejnym epizodzie Dobry, Zły i Ostatni.

Pamiętajcie, że cały czas czekamy na więcej pytań od Was.

 • Martin

  Co do „Spirit Island” to zadziwia absolutny brak informacji o tej grze w naszym kraju. Od wielu miesięcy gra jest w czołówce „The hotness” na BGG, 59 miejsce w rankingu BGG i systematycznie pnie się w górę, 3200 ocen (średnia ocen 8,5), 53 recenzje filmowe i 22 pisane na BGG. We wszystkich zagranicznych rankingach oceniana jako jedna z 10 najlepszych gier 2017 roku.
  A u nas nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Recenzje niedobre… Bardzo niedobre recenzje są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje… 🙂

 • kwiatosz

  Po dodaniu rssa w mym Podcast Addict nadrabiam (od konca, bo tak mi pobiera) program, wiec bede sie pojawial w komentarzach do odcinkow ze wspominka 😉 No i nie wylapalem czy to primaaprilisowy odcinek, nie wiem jak inaczej wytlumaczyc te opinie o RS. Ale moze dlatego, ze jeszcze nie gralem.

  • Hehe. Żaden Prim Aprillis. Rising Sun jest dla mnie ok, ale nie powaliło i tyle. Ale mechanicznie jest to dobra gry – tylko to ciągłe czytanie kart po drugiej stronie stołu czasami męczy.

   Po zagraniu w Rising Sun miałem nieodpartą ochotę zagrać jeszcze raz… w Szoguna 😉