Odcinek #4 – Top 5 oczekiwanych gier

Największy konwent w Stanach Zjednoczonych GenCon za nami, przed nami Essen, czyli to na co wszyscy niecierpliwie czekamy – wysyp nowości. Poza standardowym „w co ostatnio graliśmy”, Marcin, Piotrek i Bartek dzielą się swoimi listami gier, na które czekają… a w zasadzie to tylko Marcin i Piotrek bo Bartek był dziwnie cichy. A ty na co czekasz w tym roku?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak możesz wesprzeć rozwój tego podcastu, zapraszamy na https://patronite.pl/graniewchmurach po więcej szczegółów. Jak zawsze czekamy też na pytania do kolejnych odcinków.

 • Ależ was się fantastycznie słucha! Jest chemia między wami 😉 Kibicuję mocno!

  • Nie jesteś obiektywna 😉

  • Michał Margiel

   Jako obiektywny słuchacz potwierdzam.

   Chociaż troszkę goryczki też dodam 🙂 Podcast nazywa się „Dobry, zły i ostatni”. I wszystko się zgadza.. poza tym „złym” 🙂 Gdzie są kłótnie? złośliwości? kalumnie! No może z tym ostatniom trochę przesadziłem ale faktem jest, że osobiście brakuje mi trochę tego pieprzu, a może nawet tabasco w waszych dyskusjach.

   Ewentualnie zmieńcie tytuł audycji na „Dobry, lepszy i najlepszy”

   • Widać nie jestem taki zły jak mnie malują 🙂 Naszym celem nie było oddawanie ducha nazwy podcastu – po prostu chwytiliwy tytuł. Ale myślę, że znajdziemy jakieś tematy w których się nie zgadzamy. Tylko trudno się kłócić, jak Bartek nas „zmiękcza” domowej roboty nalewką przed nagraniem 🙂